# Utställningsträns
Author: Smiggo

Någon som vet vart man kan hitta sådan här utställningsträns? Skulle vilja ha ett fast brunt med guldspännen, typ 500 kronor.

## Comment 1
Author: IdaS-A

Vilken storlek?

## Comment 2
Author: IdaS-A

[www.selar.se](http://www.selar.se "www.selar.se")

[www.lillhastenistav.se ](http://www.lillhastenistav.se  "www.lillhastenistav.se ")

[www.jaboruder.se ](http://www.jaboruder.se  "www.jaboruder.se ")

## Comment 3
Author: Frida-E

Just ett sådant visningsträns är från selar.se, men den finns bara i svart. Men maila Gunilla som har selar.se så kanske hon kan fixa i annan färg om det nu finns att få tag på..

## Comment 4
Author: Tusen

Vi har beställt alla våra visningsträns ifrån Agneta Hecht, hon syr upp dem precis som man själv vill ha dem. Finns på Gotlandsruss.ifokus som entill. Hon är jätteduktig och har hur mycket idéer som helst.

Hon har sytt tränset på bilden, pannbandet kommer ifrån ett halsband som jag köpte på H&M. Är lite svårt att se under luggen, men det är tre st hjärtan, ett stort och två lite mindre.

## Comment 5
Author: Tusen

en bild till där pannbandet syns lite mer...inkt mycket, men lite

## Comment 6
Author: HanniBunni

några hundralappar mer så får du ett fantastiskt snyggt  ifrån Finnsta stuteri!! Tror du kan designa det lite själv! Jag köpte ett vitt med smala remmar och är supernöjd!! Tack så mycket Linda!!!![Fl&ouml;rt](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif)

## Comment 7
Author: VeronicaP

hm det är väl ett sådant som Millan har till sina eller har jag fel , tror även det är ett sådant som Estelle har på sig när hon visas nere på Bjärsjölagård .

## Comment 8
Author: [Borttaget]

#7: Stämmer nog för jag tror det är Millas häst på bilden i #0 dessutom.![Fundersam](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-undecided.gif)

## Comment 9
Author: Milla

Haha ni har ju så rätt det är ju min Heddan som är på bilden

## Comment 10
Author: Ellen89

Jo jag har ett sant men bor i Australien. Hade den for lillan forra aret.

## Comment 11
Author: VeronicaP

#9 He he visste jag ju att det var \*S\* Har ju sett den bilden innan ;-)

## Comment 12
Author: Kimpa

#6 Vassegod Hanna. Kul att du tyckte om det.![Skrattande](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif)  
Jo, du har helt rätt med att man kan designa det själv som man vill ha det.

## Comment 13
Author: HanniBunni

#12 Han var så snygg !!! Lite suddig bild bara!  Synd bara att jag inte hade koll![Fl&ouml;rt](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif) men,men bättre lycka nästa gång!
