Shetlandsponny iFokus

Shetlandsponny

Etikett: 26-efterlysningar
Läst 1178 ggr
Turnado
0

Legal

Hej! Nu har en ny hingst kommit till stallet. HAn är fux med lång man. Inga tecken. Han tävlade i år på banorna. med travrekordet. 3.02.6.

Är det någon som vet nåt om han? Har han mer att ge? skriva allt ni vet o gärna bilder

Annette
0
#1

I denna artikel finns en bild på Legal.

 

Resultat från Hingstpremieri…

Lise
0
#2

Jag har sett honom tävla på Jägersro och han kvalade in på 2.59… så han kan nog mycket mer, lycka till med honom! Han är ju så fin!

Pheobe
0
#3

En jättefin hingst! Har ni köpt honom?

Sasser
0
#4

Är det någon som vet nåt om han? Har han mer att ge?

Jag vet absolut inget om denna hingst, Legal men Om det nu är den hingsten som blev godkänd i våras så tror jag säkert att han har mer att ge…. Hans liv har ju precis börjat med sina 4 år på nacken…..

Kris_J
0
#5

#4 jag tror eu menar om han kan springa fortare.

Veritas odium paretFörvånad

HugoBoss
0
#6

En kompis till mig körde honom iår. Sara Johansson heter hon, jag tror att hon heter Sara_Juventus här på iFokus, så om du vill kan du ju mejla henne. :)

Sasser
0
#7

#5 *hehe* kanske det var så, men jag tolka väl det annat:)

Turnado
0
#8

Tack för svaren. Det är Anders Wiman som köpt och jag ska kanske tävla han då

Turnado
0
#9

Har han varit snäll på banorna? Med voltning mm?

HugoBoss
0
#10

#9 , sara_juventus har kört Legal denna säsongen, mejla henne ifall du undrar !

Malu
0
#11

Är Legal kvar här på ön? Ska han betäcka nåt i år och även komma till start?? Halva säsongen har snart gått o han har inte startat än här..