Shetlandsponny iFokus

Shetlandsponny

Etikettallmänt
Läst 649 ggr
polgara
0

Tack Hans och Märta!!!

För en mkt trevlig helg på Bluemull. Trevliga aktiviteter. God mat fick vi med. Nu har man träffat lite nytt shettisfolk, fått ansikten på flera som man hört talas om osv. Lite vilt till gick det allt i helgen, med eldstrid o polisen på platsFlört.

annie
0
#1

Och jag kan bara instämma med föregående talare! Så himla trevligt!!! Äntligen! Glad Så många fina hästar, trevligt folk, intressanta samtal och god mat! Kan det bli bättre?! Cool

susanne-s
0
#2

…och även jag instämmer! Massor med fina hästar och intressanta samtal, hade dessutom turen att få flera kg fotoalbum i knät med massor av äldre hingstar och gamla ston.

Fantastisk gästfrihet, glada människor god mat.
T*A*C*K

DALSGÅRDS OTHELLO RS 624, DALSGÅRDS STAND BY RS 694
www.gullsmyrastuteri.se

exitingsvillemo
0
#3

avundsjuk så det finns inteRynkar på näsan men ändå glad att alla haft kulSkrattande

JennyR
0
#4

Tusen tack Hans och Märta! Fantastiskt goda kanelbullar och trevliga människor :-) Och såklart massor med fina hästar! Hade mer än gärna stannat längre :-D