Busiga ponnyer!
Jag var ute i går med kameran i högsta hugg och fick en del fina och roliga kort på busiga ponnyer!
Jag fick mig ett gott skratt när jag laddade in dem i kameran och tänkte det kunde vara kul att dela med sig av alla roliga bilder!
Först ut är vår Godis (Goodness Gracious Me!) som blev utsläppt i hagen efter att varit på utställning hela dagen innan 
Delad glädje är dubbel glädje :)
Här fyra hingstar, Touch of Gold, Design To Make a Difference, Workingclass Hero och The Next Episode på väg för lite bus!
Delad glädje är dubbel glädje :)
Och en till på busiga hingstar, Bruno och Bitis!
Det finns fler bilder i mitt fotoalbum på hemsidan!
Får vi se fler busiga ponnyer? 
Delad glädje är dubbel glädje :)

Tack för härliga bilder. Var lite deppig i morse - dom gjorde mig glad!
Hade gärna också delat med mej med foton på mina busiga ponnys, men jag har fortfarande inte fått klurat ut hur jag får över bilderna till datorn…Har en jätte kul bild på Urd när hon slår bakut bla. Jag gillar verkligen den sista bilden #2..snygga pojkar
!!!!!
Åh vad det ser härligt ut. Vilka snyggingar sen

#2 underbart!
#4 Fick du inte med en USB kabel till kameran som du kopplar in i datorn?
#5,6 Tack, har inte ni bilder på busiga ponnyer? 
Delad glädje är dubbel glädje :)

#7 jo det är inte prylarna som fattas, utan nägon som talar om hur man gör…..
#9 Stoppa in USB kabeln i Kameran och sen i datorn, sen bör det ploppa upp en ruta där den frågar om du vill importera bilderna till Windows. Där talar du om vad mappen ska heta och var du vill lägga dem 
#10 Härligt!
Delad glädje är dubbel glädje :)

#9 glöm inte att när kabeln är i så måste kameran sättas på för att det ska hända någonting =)

#12 Det är nog olika, min kamera behöver inte sättas på, den går igång av sig själv när USB-kabeln kopplas in.
#0 Häftig bild 
#0 Det där är INTE Godis! Jag såg henne i söndags, och då satt alla ben rakt ner!
Jag försöker lägga in bilder, men det tar sån tid att jag loggas ut. 
Tack för tipsen, jag ska prova i em 